Pokochaj

Wakacje z camperem i najbliższymi są zawsze źródłem niezapomnianych przygód przeżywanych wspólnie. W czasie wakacji, które trwają 2 czy 3 tygodnie nie można lepiej poznać innego kraju niż poprzez przejechanie go i bycie w wielu miejscach. Campery dają wolność i możliwość poznawania nowych miejsc w indywidualnym rytmie każdego z podróżujących. Jest to bardzo popularny sposób na spędzanie czasu przez Francuzów, Niemców i Skandynawów. Jako zespół Camper dla Ciebie, chcemy go przybliżyć Polakom. Równocześnie sami przeszliśmy drogę, która teraz stała się motto naszej firmy - Wypożycz, Pokochaj, Kup.

Europa oferuje coraz więcej miejsc i szlaków dla turystyki camperowej. Również Polska oferuje coraz więcej w tym obszarze. Warto spróbować. Niezależnie, czy jadąc z małymi dziećmi na wakacje, czy w pierwszą podróż na emeryturze, szansa na pokochanie tej formy turystyki jest bardzo duża. Ofertowane przez nasz Challengery dodają do niej dodatkowo francuskie "qualité de vie".

Można również jechać dalej. Poniżej reportaże o podróży 50 Francuzów camperami na trasie Paryż - Pekin - Istambuł (30'000 km).

Campery Challenger oferują wspaniałe warunki poznawania Europy (i nie tylko jej). Przeszło 30 lat na rynku dają gwarancję oferowania tego co najlepsze wśród camperów. Zakochaj się w wakacjach z Challengerem.