Wypożycz

Jesteś nowym adeptem camperowania? Wspaniale! Już podróżowałeś camperami, ale chciałbyś poznać campery Challenger. Jeszcze lepiej! Zgodnie z naszą dewizą Wypożycz-Pokochaj-Kup zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby osobiście przekonać się jak wyglądają wakacje w camperach Challenger do wypożyczenia go u naszego partnera Hertz Trois Soleils we Francji. Wszystkie oferowane campery mają mniej niż rok, są w doskonałym stanie i dostępne są do wypożyczenia na terenie całej Francji. Dla polskich Klientów, proponujemy szczególnie dwa podejścia:

  1. Dolot samolotem do Paryża (od 300PLN/osoba), transport mikrobusem z polskim kierowcą z lotniska do wypożyczalni (ok. 60 EURO) i rozpoczęcie wakacji od campingu w Paryżu.
  2. Dojazd własnym samochodem do Strasburga (1240 km z Warszawy), zostawienie samochodu na bezpłatnym parkingu wypożyczalni camperów i rozpoczęcie wakacji od zwiedzenia Alzacji.   

Francja jest jednym z najciekawszych krajów do odkrywania podróżując camperem. Posiada przeszło 6'000 campingów i miejsce dla podróżujących camperami, gdzie można się zatrzymać na nocleg. Dodatkowo około 2'000 francuskich rolników umożliwia 24 godzinne, bezpłatne,  postoje u siebie dla wszystkich posiadaczy aktualnego przewodnika France-Passion (www.france-passion.com). Ceny miejsc postojowych dla camperów wahają się od zero EURO (specjalne miejsca organizowane przez samorządy dla turystów) do 80 EURO za dobę (w sezonie, najdroższy campingu w Paryżu).

O pomyśle na trasę we Francji piszemy na stronie "Pomysł na wakacje" .

Wakacje w nowych camperach Challenger sprawią, że Państwa wakacje będą wyjątkowe. Proponujemy do wypożyczenia następujące, nowe modele:

  • Challenger 290 (dla max. 4 osób)
  • Challenger 256 (dla max. 7 osób)
  • Challenger C256 (dla max. 7 osób)
  • Challenger V114 Max (dla max. 4 osób)
  • Challenger 387 (dla max. 5 osób)
  • Challenger 288EB (dla max. 5 osób - ten model jest dostępny do obejrzenia w Piasecznie, opis poniżej)
  • Challenger 388EB (dla max. 5 osób)
  • Challenger 3088EB (dla max. 4 osób)
Wszystkie modele do wypożyczenia są na bazie Fiata Ducato 2.3l diesel, 130KM i wadze poniżej 3,5t. Mogą być prowadzone przez posiadaczy prawa jazdy kategorii B. 

Pracujemy nad uruchomieniem wynajmu nowych Challengerów również w Polsce, ale w tej chwili jeszcze takiej oferty nie mamy.  

Challenger 288EB wyposażony jest w pokój sypialny, niemal jak w normalnym mieszkaniu, z centralnym łóżkiem o wymiarach 160x190cm, oddzielnym prysznicem i oddzielną umywalką z toaletą. Część salonowa zapewnia wygodne siedzenie przy posiłku dla 5 osób, a wieczorem może się zamienić w sypialnię dla 3 osób z jednym łóżkiem podwójnym o wymiarach 140x191cm i jednym pojedynczym o wymiarach 89x217cm. A wszystko to dzięki sprytnej konstrukcji podwójnego łóżka, które złożone tworzy sufit salonu.

Technologia i.R.P. zapewnia najlepszą izolację termiczną i akustyczną całego campera.

Challenger 288EB ma 6.99m długości i waży 3 tony.

CENNIK

W zależności od terminu, modelu oraz czasu trwania wynajmu ceny są różne. Zależą również od ilości planowanych do przejechania kilometrów oraz opcji ubezpieczenia. Najlepiej samodzielnie zrobić symulację bezpośrednio na stronie  www.trois-soleils.com.

Orientacyjnie, przy dwóch tygodniach wynajmu Challengera 288EB, poza sezonem wysokim i przy pełnym ubezpieczeniu (AC, OC, Assitance, Camper zastępczy w przypadku awarii) należy założyć koszt 2200 EURO (za dwa tygodnie).

Dodatkowo pobierana jest kaucja (blokada na karcie kredytowej lub przelew bankowy) w wysokości 1'600 EURO. Jest to maksymalny udział własny w przypadku wypadku z winy wypożyczającego.

W okresie letnim Camper wypożycza się zawsze w soboty i zdaje w piątek do 16:00.

Hertz Trois Soleils

Hertz Trois Soleils jest liderem wynajmu nowych camperów we Francji.  Campery Challenger, nie starsze niż jeden rok, można wynająć w następujących miastach: Paris Nord Ouest (Pierrelaye), Paris Est (Lagny sur Marne), Paris Sud Est (Jouy-le-Châtel), Lyon, Strasbourg, Nantes, Toulouse, Rennes, Le Mans, Bourges, Limoges, Angoulême, La Rochelle, Niort, Perpignan, La Roche sur Yon, Moulins, Quimper. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.trois-soleils.com.

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących wynajmu prosimy o kontakt bezpośrednio z:

contact@trois-soleils.com lub +33 4 75 82 02 02

Oczywiście zapraszamy również do kontaktu z nami na adres biuro@camperdlaciebie.pl i wizytę w naszym salonie.